Woski 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
 • 10,90 zł

  Wosk do depilacji z rolką Produkt renomowanej włoskiej firmy ARCO Cosmetici. Wosk zawiera olejek rycynowy, który łagodzi podrażnienia, nawilża i wygładza skórę. Przeznaczony do skóry wrażliwej i alergicznej. Wosk zmywa się olejkami po depilacji. Aplikacja jest prosta, a usuwanie włosów efektywne i długotrwałe.Rezultatem jest miękka i gładka skóra przez...

  10,90 zł
 • 10,90 zł

  Wosk do depilacji z rolką Produkt renomowanej włoskiej firmy ARCO Cosmetici.Linia wosków SUPER STAR to kwintesencja włoskiego wosku. Najwyzszej jakości wosk, zapewniający olśniewający efekt. Wosk posiada aksamitną konsystencję, która zapewnia idealne rozprowadzenie. Nie podrażnie, nie wysusza, nie klei się do skóry. Doskonale sprawdza się podczas...

  10,90 zł
 • 8,90 zł

  Wosk do depilacji z rolką Produkt renomowanej włoskiej firmy.Profesjonalny wosk do depilacji. Wosk zmywa się olejkami po depilacji.Aplikacja jest prosta, a usuwanie włosów efektywne i długotrwałe.Rezultatem jest miękka i gładka skóra przez około 3 tygodnie.

  8,90 zł
 • 8,90 zł

    Wosk do depilacji z rolką Zapach: aloes Produkt renomowanej włoskiej firmy.Profesjonalny wosk do depilacji. Wosk zmywa się olejkami po depilacji.Aplikacja jest prosta, a usuwanie włosów efektywne i długotrwałe.Rezultatem jest miękka i gładka skóra przez około 3 tygodnie.   

  8,90 zł
 • 9,90 zł

  Wosk do depilacji z rolkąZapach: hamamelisProdukt renomowanej włoskiej firmy ARCO Cosmetici. Profesjonalny wosk do depilacji.Wosk zmywa się olejkami po depilacji.Aplikacja jest prosta, a usuwanie włosów efektywne i długotrwałe.Rezultatem jest miękka i gładka skóra przez około 3 tygodnie.  

  9,90 zł
 • 9,90 zł

  Wosk do depilacji z rolkąZapach: nagietekProdukt renomowanej włoskiej firmy ARCO Cosmetici. Profesjonalny wosk do depilacji.Wosk zmywa się olejkami po depilacji.Aplikacja jest prosta, a usuwanie włosów efektywne i długotrwałe.Rezultatem jest miękka i gładka skóra przez około 3 tygodnie.  

  9,90 zł
 • 9,90 zł

  Wosk do depilacji z rolkąZapach: dziurawiecProdukt renomowanej włoskiej firmy ARCO Cosmetici. Profesjonalny wosk do depilacji.Wosk zmywa się olejkami po depilacji.Aplikacja jest prosta, a usuwanie włosów efektywne i długotrwałe.Rezultatem jest miękka i gładka skóra przez około 3 tygodnie.  

  9,90 zł
 • 9,90 zł

  Wosk do depilacji z rolkąZapach: cappuccinoProdukt renomowanej włoskiej firmy ARCO Cosmetici. Profesjonalny wosk do depilacji.Wosk zmywa się olejkami po depilacji.Aplikacja jest prosta, a usuwanie włosów efektywne i długotrwałe.Rezultatem jest miękka i gładka skóra przez około 3 tygodnie.  

  9,90 zł
 • 8,90 zł

  Wosk do depilacji z minirolkąZapach: różanyProfesjonalny wosk do depilacji produkcji wloskiej.Wosk zmywa się olejkami po depilacji.Aplikacja jest prosta, a usuwanie włosów efektywne i długotrwałe.Rezultatem jest miękka i gładka skóra przez około 3 tygodnie.

  8,90 zł
 • 8,90 zł

  Wosk do depilacji z rolkąZapach: silver sport Przeznaczony do skóry normalnej oraz twardych i mocnych włosów. Idealny dla mężczyzn.Wosk zawiera puder-mikę, która łagodzi podrażnienia, zmiękcza skórę oraz zwiększa przyczepność. Wosk zmywa się olejkami po depilacji. Aplikacja jest prosta, a usuwanie włosów efektywne i długotrwałe.Rezultatem jest miękka i...

  8,90 zł
 • 8,90 zł

  Wosk do depilacji z rolkąZapach: micromica Wosk zawiera puder-mikę, która łagodzi podrażnienia, zmiękcza skórę oraz zwiększa przyczepność. Przeznaczony do skóry wrażliwej oraz twardych i mocnych włosów. Wosk zmywa się olejkami po depilacji.Aplikacja jest prosta, a usuwanie włosów efektywne i długotrwałe. Rezultatem jest miękka i gładka skóra przez około 3...

  8,90 zł
 • 8,90 zł

  Wosk do depilacji z rolkąZapach: arganowyPrzeznaczony do skóry suchej i wrażliwej.Zawiera argan, ktory działa łagodząco i przeciwzapalnie.Wosk zmywa się olejkami po depilacji. Aplikacja jest prosta, a usuwanie włosów efektywne i długotrwałe. Rezultatem jest miękka i gładka skóra przez około 3 tygodnie.

  8,90 zł
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów